Porto Cruz Tawny 75cl

Porto Cruz Tawny 75cl

Portugal

Douro

Gran Cruz Porto

75cl

3147690089704

19.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Punane

Magus

12 °C

Iseloomustus

Porto Cruz Tawny valmib parimatest Portugali päikese all kasvanud viinamarjadest ning on laagerdunud 4 aastat tammevaadis. Vasepunase värvusega klassikalise portveini aroom on külluslik ja värske, kus kerkivad esile punaste marjade, nagu maasikad ja vaarikad, nüansid. Peen maitse pakub punaseid ning kuivatatud puuvilju. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks kergelt jahutatult (12°C) aperitiivina või serveerituna jääkuubikutega. Sobib imeliselt pardi, juustu, meloni või šokolaadikoogiga.
Avatud pudel on soovitatav tarvitada 4 nädala jooksul.


Lisainfo

Porto Cruz on ülekaalukalt No.1 portvein maailmas, mida müüakse enam kui 50-s riigis. Porto Cruz´i ajalugu ulatub aastasse 1887, mil alustati Douro jõe kaldal Vila Nova de Gaias portveinide tootmist. Gran Cruz omandusse kuulub ka 1569.aastal rajatud Douro oru üks vanim ja ilusaim Quinta de Ventozelo mõis oma enam kui 400 ha suuruse veiniaiaga. Gran Cruz kombineerib traditsioonid ja innovaatilisuse, et pakkuda kõrge kvaliteediga porte, alates Quinta alal kasvanud viinamarjadest kuni veinivalmistamiseni Alijos ja laagerdumiseni Vila Nova de Gaia veinikeldrites.
Nii ongi Porto Cruz sündinud pikaajalisest kirest ja pühendumusest valmistada isikupäraseid porte.

Tootja koduleht: https://www.porto-cruz.com/en


Auhinnad

Wine Master Challenge 2018 - Gold Medal

World Port Awards 2018 - BEST TAWNY

ESA Aasta Vein 2022 - Pronksmedal

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab