Barone Montalto Passivento Rosato 75cl

Barone Montalto Passivento Rosato 75cl

Itaalia

Sicily

Barone Montalto SpA

75cl

8030423004486

12.5% vol

Kuivatatud viinamarjadest valmistatud vein

Roosa

Poolkuiv

Kergelt täidlane

12 - 14 °C

Iseloomustus

Veinil on kauni kirsipunase värvusega sügavroosa toon. Lillelise alatooniga aroomibuketis on lisaks küpsetele puuviljadele tunda ka värskete ürtide nüansse. Suurepärase struktuuriga, meeldivalt puuviljane ja puhta järelmaitsega vein.Passivento meetodil valminud veini viinamarjade osaline kuivatamine algab juba veiniaias ning viiakse lõpule spetsiaalses kontrollitud ventilatsiooniga ruumis. Nii saavutatakse marjade ideaalne dehüdratsiooni tase enne nende pressimist.
Barone Montalto on nr.1 Itaalia veini kaubamärk Eestis (AC Nielsen 2019).
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

See rosè sobib ideaalselt aperitiiviks või mõnusale piknikule. Sobitage kokku juustu, grillitud köögiviljade või kanasalatiga.


Lisainfo

Juhtiv Sitsiilia veinitootja, kel on õnnestunud ühendada sitsiilia veinitraditsioonid kaasaegse veinivalmistamise tehnoloogiaga. Sellise sümbioosi tulemusena sünnivad värske ja iseloomuliku karakteriga veinid Santa Ninfa, Agrigento ja Noto piirkondadest. Traditsiooniliste kohalike marjasortide kõrval leiame ka üle maailma tuntud veinimarju, kuid veinidel on põnev kohalik isikupära. Parim Itaalia tootja aastal 2015 (AWC Vienna International Wine Challenge).

Tootja koduleht: http://baronemontalto.it

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab