Porto Cruz Special Reserve Tawny 75cl

Porto Cruz Special Reserve Tawny 75cl

Portugal

Gran Cruz Porto

75cl

3147690024804

19.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Punane

Magus

16 - 18 °C

Iseloomustus

Porto Cruz Special Reserve Tawny valmistamisel kasutatakse parima kvaliteediga erineva aastakäigu veine ja 7. aastast laagerdamist tammevaatides. Tulemuseks on peen aroomibukett tulvil delikaatseid punaseid ja kuivatatud puuvilju nagu näiteks viigimari ja ploom. Kuldse helgiga tellisepunane portvein pakub head tasakaalu ja kompleksseid kuivatatud puuviljade maitseid. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne aperitiiv, mis sobib suurepäraselt koos foie gras, juustude ning mandlite ja sarapuupähklitega. Avatud pudel on soovitatav tarvitada 4 nädala jooksul.


Lisainfo

Porto Cruz on ülekaalukalt No.1 portvein maailmas, mida müüakse enam kui 50-s riigis. Porto Cruz´i ajalugu ulatub aastasse 1887, mil alustati Douro jõe kaldal Vila Nova de Gaias portveinide tootmist. Gran Cruz omandusse kuulub ka 1569.aastal rajatud Douro oru üks vanim ja ilusaim Quinta de Ventozelo mõis oma enam kui 400 ha suuruse veiniaiaga. Gran Cruz kombineerib traditsioonid ja innovaatilisuse, et pakkuda kõrge kvaliteediga porte, alates Quinta alal kasvanud viinamarjadest kuni veinivalmistamiseni Alijos ja laagerdumiseni Vila Nova de Gaia veinikeldrites.
Nii ongi Porto Cruz sündinud pikaajalisest kirest ja pühendumusest valmistada isikupäraseid porte.

Tootja koduleht: https://www.porto-cruz.com/en


Auhinnad

Sélection Mondiale des Vins du Canada 2016 - Grand Gold

Decanter World Wine Awards 2016 - Silver Medal

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab