Õllenaut Kaineken Non-Alcoholic Suitsu Porter 33cl

Õllenaut Kaineken Non-Alcoholic Suitsu Porter 33cl

Eesti

Õllenaut OÜ

33cl

4744045010933

Iseloomustus

Tõeline suitsune porter millel on vihjeid kergele suitsususele, mis on segunenud humala peene vürtsisusega. Maitses on tunda rösti ja pähkleid koos tumedate puuviljadega. Rösti ja puuvilja tasakaalustab kerge suitsusus maitse keskosas ning mõrumagus maitse lõpufaasis. Aroomis on tunda kuivatatud tumedat ploomi ja suitsutatud pööki.

Koostisosad: vesi, odra- ja nisulinnased.
Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 115kJ/27kcal, rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g, süsivesikud 6,4g, millest suhkrud 2,7g, valgud 0,34g, sool 0g.


Tarbimissoovitus

Tootel on kauakestev ning meeldejääv maitse. Sobib ideaalselt roogade kõrvale, kui ka männimetsas päikseloojangu nautimiseks.


Lisainfo

Õllenaudi lugu algas aastal 2009, mil hobipruulija Ilmar tegi esimesed õllepruulimise katsetused. Sõprade ja tuttavate tunnustuse toel sündiski mõned aastad hiljem Õllenaudi pruulikoda. Tänaseks on Õllenaut kasvanud arvestatavaks tegijaks Eesti käsitööõlle turul. Lisaks koduturule leiab Õllenaudi tooteid ka Põhjamaadest ja teistest Euroopa riikidest. Õllenaudi pruulikoja südameks on Baltimaade üks modernsemaid pruulikodasid, mida toetavad energiatõhusad ja efektiivsed tehnilised lahendused. Õllenaudi käekirjaks on lihvitud ja tasakaalustatud maitsed, veatu kvaliteet ja mängulise disainikeelega pakend. Õllenaut annab mahule maitset!


Auhinnad

„Parim Eesti Jook 2021" - Parim alkoholivaba õlu

Kogus kastis: 12

Mediato soovitab