LAB Vinho Verde Rose 75cl

LAB Vinho Verde Rose 75cl

Portugal

Vinho Verde

Casa Santos Lima S.A.

75cl

5604885099699

11.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Roosa

Kuiv

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Elava erkroosa värvusega veinil on väga aromaatne lõhnabukett, kus domineerivad küpsete punaste marjade noodid. Maitses kerkivad esile mahlased maasikad, vaarikad, põldmarjad aga ka tsitrused, mis on suurepäraselt kombineeritud värskendava happesusega. Kerge mulliga vein on pika ning meeldiva lõppmaitsega.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne sobivus iseseisvalt nautimiseks või erinevate salatite, pastade ning kergelt praetud ja grillitud liha kõrvale.

Aperitiiv
Grill
Kala
Mereannid
Salatid
Suupisted

Lisainfo

Casa Santos Lima on Portugali perefirma, kelle toodetud veinid pärinevad Lissaboni, Algarve, Alentejo, Vinho Verde ja Douro piirkondadest. Ligikaudu 400 hektari suurustest viinamarjaistandustes kasvatatud viinamarjadest valmistatakse veine, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi- ja hinna suhte poolest ning umbes 90% kogu toodangust eksporditakse pea 50-sse riiki kõigil 5 mandril. Firma peakontor asub Alenqueris (45 km Lissabonist põhjas). Casa Santos Lima on “Vinho Regional Lisboa” ja “DOC Alenquer” suurim tootja ning viimastel aastatel üks enim hinnatud Portugali veinimaja riiklikel ja rahvusvahelistel veinikonkurssidel.

Tootja koduleht: http://www.casasantoslima.com/en/


Auhinnad

Gilbert & Gaillard International Challenge 2019 - Gold medal

Asia Wine Trophy 2019 - Gold medal

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab