Ironstone Lodi Chardonnay 75cl

Ironstone Lodi Chardonnay 75cl

Ameerika Ühendriigid

California

Ironstone Vineyards

75cl

724826031221

14.5% vol

Geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Täidlane

12 °C

Iseloomustus

Ironstone Chardonnay värskendavas aroomis on tunda rohelist õuna, tsitrusvilju ja troopilisi puuvilju. Maitses tulevad esile kerge tsitrus koos värskete virsikutega, mida toetavad pehmed vanilli ja tamme nüansid. Hea happesus annab veinile ideaalse tasakaalu koos kestva kreemise lõpumaitsega. Vein on küpsenud 5 kuud uues Prantsuse tammevaadis. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ironstone Chardonnay sobib ideaalselt grillitud kammkarpide, koorikloomade, kala ning prantsuse sibulasupi kaaslaseks.

Kala
Linnuliha
Vürtsikas

Lisainfo

Ironstone (Kautz Family Vineyards) on üks suuremaid veinialal tegutsevaid pereettevõtteid Kalifornias. Nende esimesed veiniistandused Lodi piirkonnas loodi 1948. aastal John Kautz’i poolt, kes peagi kuulus omas piirkonnas kümne olulisema veinikasvataja hulka. John ja tema naine Gail koos nelja lapsega: Stephen, Kurt, Jack ja Joan on kõik aktiivselt seotud veinitootmise ja Ironstone majapidamisega. Veinimaitsete loomisele aitab kaasa ka nende veinimeister Steve Miller. Ühise töö tulemusena on Ironstone veinid üle maailma tunnustatud kõrge kvaliteedi ja igapäevaseks nautimiseks lubava hinna poolest.
Lisaks headele veinidele on Ironstone tuntud ka mitmekesise meelelahutuspargi poolest, kus huvitavat tegevust jätkub kogu perele.

Tootja koduleht: https://www.ironstonevineyards.com/


Auhinnad

Wine Enthusiast Magazine "Best Buy" - 87 Points

vintage 2018: IWSC 2019 - Silver Medal

Kogus kastis: 12

Mediato soovitab