Escada Touriga Nacional 75cl

Escada Touriga Nacional 75cl

Portugal

Lisboa

DFJ Vinhos S.A.

75cl

5600312191882

12.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Escada vein pärineb Euroopa kõige läänepoolsemast veinipiirkonnast, 40 km kaugusel Lissabonist asuvatest mägedest ja orgudest. Touriga Nacional on üks Portugali nooblimatest viinamarjadest, mida tihti kasutatakse portveini valmistamiseks, kuid üha rohkem ka hinnatud kuivade punaveinide jaoks.Escada Touriga Nacional on värvuselt mustjaspunane. Aroomis tunda põldmarja, mis kandub üle ka maitsesse. Vein on väga heas tasakaalus – pehme, siidine, mahlane ja moosine, kus tunda ka kerget vürtsikust. Järelmaitses olemas elegantne viimistlus. Tõeliselt hea veinileid Portugalist! Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib aperitiiviks, niisama nautimiseks, grillkala (lõhe, tursk) ja kõikvõimalike punasest lihast roogadega. Soovitame ka tugevamaitseliste juustude ja pastaga.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

DFJ Vinhos on rajatud 1998.aastal, kus veinimõisa omanikuks ja peamiseks veinimeistriks on José Neiva Correia. Tema üheks veini tootmise filosoofiaks on põhimõte, et tuleb toota veine, mida inimesed juua soovivad. Ta on pälvinud ka kõige tähtsama Portugali veinide auhinna „MISTER WINE 2013“.
DFJ Vinhos on ülemaailmselt võitnud hulgaliselt veiniauhindasid, alates 2010.aastast 2575 auhinda, sh kahel viimasel aastal „Best Producer Portugal“ tiitli Berliinis. DFJ Vinhos omab 250h veiniaedasid Lissaboni veiniregioonis ja nende keskmine toodang aastas ulatub 7 miljoni liitrini. 98% toodangust eksporditakse rohkem kui 50 erinevasse riiki üle maailma.

Tootja koduleht: http://en.dfjvinhos.com/


Auhinnad

Berliner Wein Trophy 2017 - “BEST PRODUCER PORTUGAL”

The Golden League 2018 Winners - BEST PRODUCER up to 250 hectares

Kogus kastis: 12

Mediato soovitab