Escada Arinto Reserva 75cl

Escada Arinto Reserva 75cl

Portugal

Lisboa

DFJ Vinhos S.A.

75cl

5600312192193

11.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Escada vein pärineb Euroopa kõige läänepoolsemast veinipiirkonnast, 40 km kaugusel Lissabonist asuvatest mägedest ja orgudest, kus jahe Atlandi tuul ja kauakestev päike on aidanud kaasa täiuslike viinamarjade küpsemisele. Säravvalge Escada Arinto Reserva on maitselt puuviljane ja värske. Maitses ja aroomis on tunda sidruni ja õuna noote. Intensiivse ja pika järelmaitsega kergesti joodav vein. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Suurepärane aperitiiviks, kuid sobib hästi ka austrite, mereandide, kala, valge liha, taimetoitude, India ja Tai köögi ning juustude kõrvale.

Kala
Mereannid
Salatid
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

DFJ Vinhos on rajatud 1998.aastal, kus veinimõisa omanikuks ja peamiseks veinimeistriks on José Neiva Correia. Tema üheks veini tootmise filosoofiaks on põhimõte, et tuleb toota veine, mida inimesed juua soovivad. Ta on pälvinud ka kõige tähtsama Portugali veinide auhinna „MISTER WINE 2013“.
DFJ Vinhos on ülemaailmselt võitnud hulgaliselt veiniauhindasid, alates 2010.aastast 2575 auhinda, sh kahel viimasel aastal „Best Producer Portugal“ tiitli Berliinis. DFJ Vinhos omab 250h veiniaedasid Lissaboni veiniregioonis ja nende keskmine toodang aastas ulatub 7 miljoni liitrini. 98% toodangust eksporditakse rohkem kui 50 erinevasse riiki üle maailma.

Tootja koduleht: http://en.dfjvinhos.com/


Auhinnad

The Golden League 2018 Winners - BEST PRODUCER up to 250 hectares

Berliner Wine Trophy 2017 and 2018 - Best producer Portugal

Wine Enthusiast - Nominee one of the five EUROPEAN WINERY OF THE YEAR 2017

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab