Crumpton Oaks Apple Cider 50cl CAN

Crumpton Oaks Apple Cider 50cl CAN

Suurbritannia

Aston Manor Cider Mill

50cl

4740158006627

5.0% vol

Siider

Kuiv

Kerge

Iseloomustus

Aston Manor tootevalikusse kuulub Crumpton Oaks kuiv õunasiider. Siider valmib Malvern Hillis asuvas tehases. Crumpton Oaks kuiv õunasiider on karge ja värskendav, rikkaliku puuviljase karakteriga, mis peegeldab tootmisel kasutatud magusa alatooniga mõrkjatele õuntele. Õunad kasvatatakse ja kääritatakse Crumpton Oaks nimelises farmis. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt sea- ja kanaliha roogade juurde. Samuti kalaroogade ja juustude kõrvale nautimiseks.


Lisainfo

1983 asutatud Aston Manor on Inglismaa suurim iseseisev siidritootja ning 100% pereettevõte, kelle eesmärk on toota vaid parimat. Tootevalikus on erinevad kvaliteetsed siidrid tavatarbijale kui ka premium tooted tõelistele gurmaanidele. Nende slogan „viljapuuaiast otse klaasi“ iseloomustab ettevõtet tabavalt. Aston Manor omab ja kontrollib siidritootmise igat protsessi. Tootmine asub Birminghamis, puuviljaistandused asuvad Worcestershires ja Herefordshires ning toodete ladustamine ja villimine toimub Devonis. 2013. aasta kevadel loodi uus 1000 aakrine puuviljaistandus, kuhu istutati 350 000 uut istikut ning sõlmiti 25-aastane koostööleping farmeritega.
2016. aastal omistati ettevõttele BRC AA* (British Retail Consortium) standart, mis on kõrgeim mida ettevõttele saab omistada. 2016. aastal võitis Aston Manor 17 erinevat medalit.

Tootja koduleht: http://www.astonmanor.co.uk/

Kogus kastis: 24

Mediato soovitab