Blue Nun Pink 75cl

Blue Nun Pink 75cl

Saksamaa

F.W.Langguth Erben GmbH

75cl

4022025290002

11.0% vol

Vein

Roosa

Poolmagus

Kerge

10 - 12 °C

Iseloomustus

Blue Nun PINK on särtsakas ja marjane roosa vein, mille aroomis ning maitses on tunda maasika ja vaarika nüansse. Täielikult küpsenud punaste viinamarjade hoolika koristuse, õigeaegse pressimise ja kontrollitud veinivalmistamise protsessi tulemusena valmib kerge ja värskendav rosé vein. Sichel Superior Vinification kvaliteedimärk garanteerib, et veini valmistamisel on kasutatud parimaid viinamarju parimatest veiniaedadest ning nende pressimisel, kääritamisel, küpsemisel ja pudeldamisel on kohaldatud erilist hoolt. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Blue Nun PINK on äärmiselt nauditav ja kergesti joodav vein, mis sobib suurepäraselt iseseisvalt nautimiseks aga ka kana, köögiviljade, aasiapäraste roogade ja kalatoitude kõrvale.

Salatid
Suupisted

Lisainfo

Blue Nun on üks tuntuim veinibränd maailmas, mille garanteeritud kõrgeim kvaliteet on välja teeninud oma tarbijate suure usalduse. Juba ajalooliselt palju armastatud suurim Saksamaa veinibränd Blue Nun on tänaseks rahvusvaheline Euroopa juurtega tippveini bränd. Blue Nun pakub kvaliteeti ja mitmekesisust erinevateks tähtpäevadeks.

Tootja koduleht: http://www.bluenunworld.com/

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab