Bardos Verdejo Rueda 75cl

Bardos Verdejo Rueda 75cl

Hispaania

Rueda

Bodega De Bardos S.L.

75cl

8437008695198

13.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kerge

7 - 10 °C

Iseloomustus

Roheka tooniga õlekollase veini intensiivne ja keerukas bukett toob esile troopiliste puuviljade (ananass ja passionvili) aroomid ning ka Verdejo sordile omased taimsed noodid (näiteks niidetud muru, pukspuu). Lisaks leidub buketis ka valgeid puuvilju ja tsitruselisi koos balsamico ja mineraalsete nootidega. Maitse on värske, puuviljane, sametine ja pikk. Pehme tekstuuri ja hea happesusega elegantne vein tasakaalustab maitset, muutes selle väga harmooniliseks ja püsivaks. Veini on hoitud settel 2-4 kuud.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne sobivus grillitud ja praetud sardiinide, kalmaari või kaheksajalaga. Samuti oliivide, tomatite, sparglite ja teravate vinegrettide ning kastmetega nagu aioli (küüslaugumajonees) ja aromaatseid ürte (till, koriander) sisaldavate roogadega.

Kala
Mereannid
Salatid
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Bardos veinimõisas valmistatakse veine käsitööliste moel, et need peegeldaksid Kastiilia maastikku ja kliimat kohana, kus ainult kõige julgemad võtavad vastu väljakutse ekstreemsetes tingimustes veini valmistada. Koht, mis sobib ainult autentsetele veini “bards’idele” ehk meie viinamarjakasvatajatele. Siin suudavad ainult tugevaimad viinamarjaistandused üle elada ülikuivad suved ja lõputud pikad karmid talved, et pakkuda meile piirkonna ihaldatuimaid viinamarju. Need on sordid, mida Bardos veinimõisas kasutatakse elegantsete, väga värskete ning pehmete tanniinidega veinide kollektsiooni valmistamiseks.


Auhinnad

90 points - Penkn Guide 2020 (2018 vintage)

Gold Medal - Monovino Awards 2016 (2015 vintage)

Kogus kastis: 6

Mediato soovitab